UV ochranný faktor prichádza s novou kolekciou

Oblečenie s UV ochranou pre deti je nevyhnutné pre ich bezpečie a zdravie. Slnko môže byť veľmi škodlivé pre deti, pretože ich koža je oveľa tenšia a citlivejšia ako u dospelých. UV žiarenie môže spôsobiť vážne poškodenia kože, ako sú popáleniny, rakovina kože a starnutie pokožky. UV ochranné oblečenie pre deti je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako ochrániť ich kožu. My v Little Angel to vieme a máme pre vás skvelú novinku. V novej kolekcii JAR/LETO 23 budú mať všetky výrobky z tenkého Outlastu® ochranný UV faktor 50+.

Ochranný faktor oblečenia podobne ako ochranný faktor opaľovacích krémov udáva, koľko UV žiarenia prenikne cez odev do kože. Napríklad naše oblečenie s faktorom UPF 50+ prepustí do kože iba 1/50 (2%) UV žiarenia, ktoré dopadlo na jeho povrch.

Návrh bez názvu (3)

 

Aké sú výhody nášho oblečenia s UV faktorom?

  1. Prevencia rakoviny kože: Slnenie bez ochrany môže viesť k poškodeniu DNA v koži a zvýšenému riziku rakoviny kože. Ochrana pred UV žiarením môže pomôcť znížiť riziko vzniku rakoviny kože.
  2. Ochrana pred spálením: Slnko môže spáliť detskú pokožku ľahšie ako dospelú, takže je dôležité, aby boli deti vybavené oblečením s UV ochranou.
  3. Komfort: Oblečenie s UV ochranou a Outlastom® nielen chráni pred slnečným žiarením, ale taktiež udržuje pokožku v komfortnej teplote a deti sa môžu cítiť pohodlne a bezpečne.
  4. Dlhodobá ochrana: UV ochrana v oblečení nemá obmedzenú funkčnosť, deti môžu byť chránené pred slnkom po mnoho rokov.

Návrh bez názvu (4)